КП "Тернопіль Інтеравіа" допомагає спостерігати за станом міста ситуаційному центру муніципальної поліції Тернополя

 

КП “Тернопіль Інтеравіа” забезпечує технічну можливість перегляду камер комунального відеоспостереження, що дозволяє результативно працювати ситуаційному центру на базі управління муніципальної поліції Тернопільської міської ради, що займається відстеженням оперативної ситуації у місті в реальному часі для ефективного та швидкого реагування.

У зв’язку зі складними погодними умовами, цими вихідними працівники управління муніципальної поліції спільно із працівниками управління патрульної поліції вели цілодобове спостереження через міські відеокамери з метою контролю за станом доріг та координацією робіт з очищення дорожнього полотна та тротуарів. Також, при виявленні автомобілів, котрі порушували Правила дорожнього руху, орієнтація для реагування передавалась патрульним підрозділам Тернополя.

Окрім того, 17-18 березня у місті працювала мобільна група управління муніципальної поліції, яка спільно з працівниками відділу технічного нагляду міської ради перевіряла якість роботи підприємств, відповідальних за прибиранням міста. 

Завдяки злагодженим діям працівників міської ради, поліції та комунальників вдалось максимально швидко очищати основні магістралі міста.

Джерело: http://rada.te.ua/news/18928.html

← Усі новини